A few words about what we do

We're a small, friendly and talented team. Every member of our team has spent many hours polishing professional skills and earning a unique experience

Про нас

Чому слід нам довіряти?

За товарами і послугами стоїть РЕЗУЛЬТАТ, який Ви хочете отримати. Ми про це знаємо. І наша основна мета зняти з Вас головний біль, пов’язаний з обробкою підлоги.

Співпрацюючи з нами Ви отримуєте надійного партнера, який відповідально ставиться до своєї роботи і надасть Вам очікуваний результат.

Протягом багатьох років ми на постійній основі працюємо з будівельними організаціями, архітектурними бюро і дизайн-студіями. Які неодноразово до нас звертаються із завданнями облаштування підлоги і які НАМ ДОВІРЯЮТЬ.

І, ми знаємо, що об’єктивніше за все про компанії можуть сказати не тільки люди, які з нею співпрацюють, а й виконані нею роботи.

Ви можете ознайомитися з нашими об’єктами в меню «наші роботи», ми впевнені, що це наша найкраща реклама.

6070c8f1

Чим ми можемо бути Вам корисні?

Підбір матеріалу
Оцінка основи
Заміри приміщення
Доставка всіх необхідних матеріалів на об'єкт
Підготовка основи
Укладання покриттів
Здача підлоги «під ключ»

Ми в цифрах

Цифри і числа звучать конкретніше будь-яких слів, особливо коли є що сказати

років досвіду роботи

виконаних об’єктів «під ключ»

клієнтів, які приходять по рекомендації

Основні причини співпраці з нами

Офіційний дилер і дистрибуція.

Ми не є перекупниками. У нас налагоджені офіційні поставки зі складу виробника.

Наявність великої складської програми.

Ви можете в найкоротші терміни отримати всі необхідні товари, не чекаючи тривалих поставок покриттів з Європі та їх розмитнень.

Кращі ціни

Ми ведемо чесну політику щодо клієнтів. Не накручуємо ціни, не «розводимо» на додаткові капіталовкладення наших клієнтів в процесі ведення об’єкта.

Зручний розрахунок

Ми працюємо як з готівковим, так і з безготівковим розрахунком. Є платниками ПДВ

Ми працюємо тільки з якісними матеріалами

на які ми можемо дати гарантії і всі необхідні сертифікати та протоколи. У нашому асортименті немає покриттів, які могли б нашкодити здоров’ю людини.

«Гнучкий» асортимент

Ми можемо запропонувати товари різної цінової категорії. Ми розуміємо, що у кожного клієнта свої можливості, і намагаємося це враховувати в підборі покриттів

Що нас відрізняє від інших?

Пунктуальність

Ми не боїмося підписувати договори з клієнтами, де обумовлені точні терміни по здачі об’єкта

Відповідальність.

Ми несемо відповідальність перед нашими клієнтами як за доставку, так і за якість виконання робіт

Професіоналізм

У нас дуже вузька спеціалізація – ми більше 9 років займаємося виключно облаштуванням підлог. Ми освоюємо нові технології і не стоїмо на місці

Організованість

Ми не любимо бардак, і цінуємо німецьку педантичність у виконанні послуг, намагаючись її наслідувати у своїй роботі

Наша компанія «SurfaceFloor» була заснована в кінці 2008 року. Основним нашим завданням був продаж комерційних і спортивних підлогових покриттів для громадських приміщень.

Уже за перше півріччя нашу роботу оцінили багато великих компаній. (Банк «ОТП», «УкрСибБанк», швейна фабрика «Йоха Україна», і багато інших). Їх основною вимогою було знайти людей, які змогли б якісно підібрати оптимальне рішення з покриттям підлоги.

Результати повністю виправдали наші очікування. За перший рік нашої роботи про нас дізналися по всій Україні, і тому ми можемо похвалитися об’єктами не тільки у Львові, а й в Івано-Франківську, Дніпропетровську, Одесі, Тернополі, Рівному, Чернівцях, Києві!

На щастя ми не сидимо на місці і постійно розвиваємося! Крім лінолеума і килимового покриття, ми можемо вам запропонувати Стельові системи, Штучну траву, Гумові травмобезпечні покриття, а для поціновувачів Паркетної дошки і Ламінату, ми створили для Вас інтернет магазин «Натуральна Підлога».

Відкривайте нові можливості з нами!

Дзвоніть, приходьте до нас в наш виставковий зал, і ми підберемо для Вас найбільш вдале підлогове покриття.

З повагою Команда контрактного відділу «SurfaceFloor»

Що наші клієнти говорять про нас!

В наше сьогодення, відгуки клієнтів є показником сервісу компанії, тому надзвичайно важливо виконувати свої зобов’язання у задекларовані терміни, і щонайголовніше виконувати свою роботу спеціалізовано. Для нас це не прості слова! Ми не боїмося брати на себе відповідальність!

Щиро дякую професійній команді за якісне покриття! Зверталась сама і знайомі – всі задоволені. Дуже приємно, що консультують фахово, намагаються максимально врахувати побажання і потреби клієнта, а не продати, що дорожче, лиш би заробити. Як сказала би Оля Фреймут – Рекомендую!

Тут працюють професіонали своєї справи. Швидко і професійно. Рекомендую!!!

Якість підлоги супер, ціна помірна, привітний персонал))))) Так тримати!

Наші клієнти

Ми пишаємося співпрацею із нашими клієнтами

<
>
preloader