Підлогові покриття для освітніх закладів

Підлогові покриття для освітніх закладів

Підлогове покриття в освітніх установах грає багатофункціональну роль: воно повинне точно відповідати найрізноманітнішим потребам. З одного боку, воно повинно бути достатньо стійке до зношування, щоб витримувати сотні і тисячі кроків, повинно відповідати вимогам наукових лабораторій і кабінетів інформатики, забезпечувати правильну акустику в лекційних залах і в той же час створювати сприятливу для навчання атмосферу.

У більшості випадків ідеальне рішення подібних задач – натуральний лінолеум. Це екологічно чисте і гігієнічне покриття безпечне для дітей і молоді – саме тому натуральний лінолеум використовується в освітніх установах найчастіше. Натуральний лінолеум стійкий до зношування, завдяки своїм технічним характеристикам він досить міцний, щоб витримувати високі щоденні навантаження. Натуральний лінолеум випускається в яскравих кольорах і найрізноманітніших дизайнах, з його допомогою можна створювати яскраві, веселі дизайни, які будуть мотивувати і надихати дітей і студентів.

У приміщеннях, де важливо зберігати тишу, наприклад в бібліотеках, лекційних залах і деяких аудиторіях, необхідну акустику допоможуть створити голкопробивні килимові покриття. ПВХ-Покриття (комерційний лінолеум) ідеально підійде для оздоблення лабораторій, де підлога повинна бути стійкою до розлитих реагентів, а також для роздягалень і гардеробних, де покриття повинне володіти протиковзаючим ефектом. Підлогове покриття для освітніх установ має бути створено і вибрано зі знанням справи – тільки так вдасться задовольнити складні вимоги кожного приміщення.

Обрати покриття в каталозі

preloader