Підлогові покриття для готелів

Підлогові покриття для готелів

Яке покриття повинне бути в готелях?

Існує помилкова думка про те, що покриття домашнього призначення цілком можуть служити і в готельному бізнесі.

Ні.

По-перше, порівняйте своє перебування вдома і в готелі. Ви помітите деякі відмінності, причому не на користь готельного номера. Прибрати випадково розлите вино набагато легше і швидше в домашніх умовах, так як всі підручні засоби під рукою. Килимове покриття повинне бути стійке до прибирання різних видів забруднення. Тут треба враховувати склад нитки килимового покриття. Побутового класу покриття складаються, як правило, з «поліпропіленової» нитки, а це дуже слабкий захист від бруду.

По-друге, мало де в готелях пропонують постояльцям тапочки для пересування по номеру, а тому ми в номері ходимо у взутті, в якому ще зовсім недавно перебували на вулиці, а це бруд. Все це додаткові навантаження на покриття і воно повинно бути готовим, до такого роду, несподіванок. У таких випадках потрібно звернути увагу на щільність килимового покриття. Чим вище щільність, тим менше бруду буде проникати вглиб покриття, що добре впливає на якість прибирання.

По-третє, не будемо забувати про безпеку. Кожен матеріал проходить випробування на взаємодію вогню, це важливий показник для килимового покриття, який застосовується в комерційних приміщеннях. Ковролін у номері повинен перешкоджати, а не допомагати полум’ю поширюватись приміщенням.

Зовнішній вигляд!

Багато власників готелів або дизайнери хочуть створити неповторну атмосферу приміщень, і тому дизайн номерів відіграє важливу роль в розробці проекту. Часто дизайнерам недостатньо тих варіантів килимового покриття, які випускаються в серійній версії. Тут приходять на допомогу заводи, що пропонують індивідуальний дизайн. Різноманітність варіантів не обмежується навіть величезним вибором готових декорів, придумати зовнішній вигляд покриття можна самому. У такому випадку готель набуває свій індивідуальний образ. Ви обираєте якість ковроліну і робите акцент на малюнку.

І наприкінці варто сказати: «Вимушений ремонт приміщення коштує набагато дорожче запланованого!» І тому варто задуматися, як довго ви хочете не думати про заміну покриття?

Обрати покриття в каталозі

preloader