Підлогові покриття для медичних закладів

Підлогові покриття для медичних закладів

Ви будете сильно здивовані, яким різноманітним повинно бути підлогове покриття, щоб задовольнити всі потреби у сфері охорони здоров’я.

Підлогове покриття – це важливий елемент, який допомагає одночасно забезпечувати необхідні клінічні умови, створює затишну атмосферу, так необхідну пацієнтам для швидкого одужання, і витримує величезні навантаження від переміщення великої кількості людей і транспортних засобів.

Підлогове покриття повинне відповідати потребам будь-якого приміщення – операційної, залу очікування, ванної кімнати, лабораторії, кабінету або лікарняної палати. Це може означати стійкість до розлитих реагентів і коліщат ліжок, а також гігієнічність, простоту в догляді і міцність (в тому випадку, коли необхідна серйозне прибирання з використанням хімічних речовин, або прибирання приміщень з високою прохідністю).

Крім функціональності необхідно звернути увагу на зовнішній вигляд покриття: дизайн має створювати доброзичливу, комфортну, підбадьорливу атмосферу, викликати відчуття безпеки і благополуччя. У медичних установах забарвлення, дизайн і текстура підлогового покриття грають дуже важливу роль. Є можливість створення будь-яких декоративних вставок – піктограми, логотипи, покажчики – або розділити приміщення на зони за допомогою натурального лінолеуму, комерційного лінолеуму (пвх-покриття) або килимової плитки.

Для великих медичних приміщень, в яких розташовуються додаткові торгові приміщення – такі, як кафе, газетні кіоски та квіткові магазини, – ми пропонуємо широкий вибір еластичних і текстильних голкопробивних підлогових покриттів, виконаних у яскравих кольорах і дизайнах, за допомогою котрих можна зробити акцент на якій-небудь зоні інтер’єру.

Для торгових зон можна також використовувати дизайнерські покриття, які імітують фактуру дерева, металу або каменю і дозволять створити істинно вишуканий простір. Що б вам не знадобилося, ми знайдемо для вас ідеальне рішення.

Обрати покриття в каталозі

preloader