Покриття для нічних клубів

Покриття для нічних клубів

В нічному клубі основну увагу приділяють танцювальному  майданчику, адже найбільше навантаження йде саме на нього. Майданчик для танцю має витримувати жіночі підбори, велику кількість людей, бруд від взуття, плями від пролитих напоїв, в деяких випадках недопалки та воду від пінних шоу. Всім цим вимогам до підлоги відповідає комерційне пвх-покриття (промисловий лінолеум). Найкращий вибір припадає до рулонного варіанту, так-як Ви отримаєте суцільну підлогу з мінімальною кількістю стиків. Кожна колекція комерційних покриттів укомплектовуються пвх-шнуром, який пропаюється у стики покриття. Так з практичністю розібрались, тепер поговоримо про дизайн. Комерційні пвх-покриття мають величезну кількість кольорових гамм, дизайнів (камінь, мармур, граніт, уні, дерево) та текстур. Саме комерційний лінолеум дозволяє робити найрізноманітніші дизайни та логотипи. Навіть найвимогливіший дизайнер не залишиться байдужим.

У зону столиків можна запропонувати натуральний лінолеум, він не поступається своїм пвх-аналогам. Тим-більше жодне підлогове покриття не зрівняється з ним по показникам займистості. А над розробкою дизайнів натурального лінолеуму працює велика команда дизайнерів, які втілюють в життя найсміливіші рішення.

І саме головне, яке б ви покриття не вибрали не забувайте про акустику, адже саме вона відіграє найголовнішу роль на танцмайданчику.

Обрати покриття в каталозі

preloader