Підлогові покриття для ресторанів

Підлогові покриття для ресторанів

Якщо мова йде про ресторанний бізнес підхід до організації закладу обслуговування має бути на серйозному рівні. Перш за все визначається дизайн приміщення, а ось тут вибір підлогового покриття займає не останнє місце. Для даного сегменту виробники розробили колекції покриттів різних фактур, дизайнів, кольорів.

Натуральний лінолеум вразить Вас своєю натуральністю, яскравим зовнішнім виглядом та практичністю у застосуванні. Натуральний лінолеум володіє найкращими показниками захисту від займистості, він демонструє стійкість до подряпин, плям та до бруду від взуття.

Також, як один з кращих варіантів, ресторатори розглядають пвх-покриття, а саме комерційний  лінолеум (промисловий лінолеум) та дизайнерську вінілову плитку. Дані види покриттів багаті найрізноманітнішими видами декорів: дерево, камінь, мармур, граніт, уні (однотонні кольори), чіпси та багато інших. А якщо поглибитись у кольорову гаму, то жоден дизайнер не залишиться байдужим. Практичність комерційного пвх-покриття, при правильній технології укладання буде Вас радувати багато років, допоки Ви не вирішити поміняти дизайнерські рішення у Вашому закладі,  так-як лінолеум, абсолютно, не боїться жіночих каблуків, розлитих напоїв, недопалків, та бруду, який наноситься з вулиці.

І нарешті черга підійшла до килимових покриттів. Як відомо вони бувають для побутового та громадського застосування, ми будемо розглядати останній варіант, а саме: комерційний ковролин, килимова плитка, та брудозахисні покриття для вхідних зон. З розвитком сучасних технологій, виробники пропонують у заклади громадського харчування голкопробивне та флоковане килимове покриття. Дані види покриття майже нічим не поступаються своїм аналогам, їх практичність вже доведена часом їх експлуатації. Всі вимоги, які до них ставляться в процесі використання, вони з гордістю витримують. Якщо ви зупините свій вибір на килимовій плитці, ви отримаєте деякі переваги, а саме мінімальний відхід при укладанні та простоту заміни пошкоджених плиток. І на сам кінець, брудозахисні системи подовжать Вам термін експлуатації будь-якого покриття,  яке б Ви не вибрали.

Обрати покриття в каталозі

preloader