Підлогові покриття для магазинів

Підлогові покриття для магазинів

Ніде мода на дизайн інтер’єру не змінюється так швидко, як у магазинах. У світі, де імідж – це все, покупці все більше уваги приділяють середовищу, в якому вони хочуть здійснювати покупки.

Останнім часом похід в магазини став найбільш популярним видом відпочинку, тому їх власники прагнуть створити якомога більш привабливий для покупців інтер’єр, надихнути їх на покупки та підвищити прихильність до своїх торгових марок, зробити так, щоб покупці поверталися знову і знову.

В інтер’єрі торгового приміщення можна створити незвичайний і творчий підлоговий дизайн, комбінуючи комерційні килимові покриття і рулонний / плитковий ПВХ (промисловий лінолеум / вінілова плитка) в різних зонах магазину.

Найбільш успішні торгові марки, відомі у всьому світі, приділяють особливу увагу власному іміджу, а імідж найкраще помітний саме в оформленні інтер’єру.

Дизайн інтер’єру торгового приміщення повинен відображати смаки цільової аудиторії і гармоніювати з продукцією. Наприклад, інтер’єр магазину молодіжного одягу зазвичай асиметричний, неординарно підсвічений, для його оформлення використовуються матеріали з насиченими кольорами і незвичайною текстурою.

Дорогі бутіки або сімейні магазини частіше зацікавлені в тому, щоб зробити акцент на якості, традиції виробництва і постійності, тому для них більше підходять класичні кольори, матеріали і дизайни.

Ми підберемо концепцію Вашої торгової марки і створимо візуальну ідею торгового приміщення, яка підкреслить його особливості та цінності, а також на довгий час запам’ятається покупцям і буде притягувати їх знову і знову.

Обрати покриття в каталозі

preloader