Про те, як вибрати килимове покриття, вже написано багато. Як правило, це опис виробництва матеріалу, його видів і виробників. Але найголовніше -«Як ковролін буде лежати в мене вдома, в офісі, в готелі?», Знайти відповідь важко.

По-перше, для ідеального вибору будь-якого килимового покриття слід чітко знати, в яких умовах воно буде використовуватися!

Якщо ми розглядаємо варіант будинку, то при виборі матеріалу слід пам’ятати про те, куди покриття стелиться. Зона підвищеної прохідності (Коридор, фойє), або зона меншого навантаження (Зал, спальня)?!

Якщо в першому випадку ми враховуємо, як правило, варіанти петлевих килимових покриттів, то в другому, увагу ми звертаємо на більш комфортні колекції. Не можна забувати і про домашніх тварин. Їх улюблене заняття, точити пазурі завжди створювали проблеми зовнішнього вигляду покриття, і тому пам’ятайте, що їм набагато важче зіпсувати ваш ковролін, коли він у вас велюровий або з розрізної петлі. Хоча велюр, має здатність, добре утримувати шерсть наших улюблених вихованців.

При виборі ковроліну в офіс, моя Вам порада, перш за все, дивіться на практичну його частину.

Ваші клієнти, заходячи до вас у кабінет, не перевзуватимуться, а значить, весь бруд з вулиці несуть на вашу підлогу. Оскільки прибиральниця не буде ходити за ними по п’ятах і прибирати, то тут треба робити акцент на щільність покриття. Чим вище щільність, тим менше бруду вглиб структури ковроліну буде втоптуватись. А значить, прибирання буде легше і швидше.

Другий немалозначущий фактор, це висота ворсу. Чим нижче ворс щільного покриття, тим воно буде більш стійке до офісних меблів, а значить, сліди від продавлювання залишатися довгий час не будуть.

Колір таких покриттів теж має важливе значення, він, як правило, йде однотонний або з мінімальним малюнком. Такого роду матеріали розраховані, добре маскувати бруд.

Коли ми говоримо про покриття у готелі, ми говоримо про комфорт, і тут до нас приходять килимові покриття «Готельного класу».

Ці покриття характерні своїм вишуканим виглядом, більш високим ворсом, але в той же час досить гарною щільністю.

Малюнок такого ковроліну має багатий вибір дизайнів, а виробники можуть запропонувати Вам створити свій особистий малюнок.

При використанні таких покриттів слід пам’ятати, що вони розраховані для укладання в номерах, де боротьба з брудом мінімальна.

Для коридорів, фойє рекомендується використовувати більш стійкі матеріали.

Як я люблю стверджувати: «Ваше приміщення індивідуальне!», І при покупці килимового покриття намагайтеся обговорити всі нюанси використання, для оптимального вибору.