Яке покриття повинно бути в готелях?


Існує помилкова думка про те, що покриття домашнього призначення цілком може служити і в готельному бізнесі. Ні.
По-перше, порівняйте своє перебування вдома та в готелі. Ви помітите деякі відмінності, причому не на користь готельного номера.
Прибрати випадково розлите вино набагато легше і швидше в домашніх умовах, так як усі підручні засоби під рукою. Покриття повинне бути стійке до всмоктування різних видів забруднення.
Тут треба враховувати склад нитки килимового покриття. Побутового класу покриття складаються, як правило, з «поліпропіленової» нитки, а це дуже слабкий захист від бруду.
По-друге, мало де в готелях пропонують постояльцям тапочки для переміщення по номеру, а тому ми в номері ходимо у взутті, в якому ще зовсім недавно перебували на вулиці, а це бруд.
Все це додаткові навантаження на покриття і воно повинно бути готовим, до такого роду, несподіванок.
У таких випадках потрібно звернути увагу на щільність покриття. Чим вище щільність, тим менше бруду буде проникати вглиб покриття, що добре впливає на якість прибирання.
По-третє, не будемо забувати про безпеку. Кожен матеріал проходить випробування на взаємодію вогню, це важливий показник покриттів, які використовуються в комерційних приміщеннях.
Матеріал у номері має перешкоджати, а не допомагати полум’ю розповсюджуватися по приміщенню.
Зовнішній вигляд!
Багато власників готелів або дизайнери хочуть створити неповторну атмосферу приміщення, і тому дизайн номерів грає не маловажну роль у розробці проекту.
Часто їм недостатньо тих варіантів покриттів, які випускаються в серійній версії.
Тут приходять на допомогу заводи, що пропонують індивідуальний дизайн. Різноманітність варіантів не обмежується навіть величезним вибором готових декорів, придумати зовнішній вигляд покриття можна самому.
У такому випадку готель здобуває свій індивідуальний образ. Ви обираєте якість килимів та робите акцент на малюнку.
І на закінчення, слід сказати: «Вимушений ремонт приміщення коштує набагато дорожче ніж запланований!»
І тому варто задуматися, як довго ви хочете не думати про заміну покриття?